0
0

خرید کتاب چله شکرگزاری

کتاب چله شکرگزاری

کتاب چله شکرگزاری _ آیا خداوند محتاج شکرگزاری انسانهاست؟

سلام رفقا، متنی که پیش روی شماست توضیحاتی جامع در مورد کتاب چله شکرگزاری هستش

من بهرام بهاری هستم و خوشحال میشم که تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

همه ی ما به این امر واقف هستیم که شکرگزاری در تمام ادیان و اعتقادها اومده و هر مذهب و قومی به سبک خودشون این کار رو انجام میدن. شکرگزاری کردن یک فعالیت معنوی محسوب میشه و راهیه برای رسیدن به آرامش و ارتباط با معبود.

یک شهر خیلی کوچک رو در نظر بگیرید. اگه مردم به قوانین شهر عمل نکنن هرج و هرج پیش می آد. پس مطمئناً دنیایی به این عظمت هم بر پایه ی  قوانینی اداره میشه و شانسی نیست. یکی از قوانین مهم کائنات شکرگزاری هست. اما چرا این قانون آنقدر مهمه و بهش تاکید شده؟

تصور کنید بصورت همزمان هدیه ای برای دو نفر از عزیزانتون می گیرید، یکی از اونها با آغوش باز هدیه رو میپذیره و با گشاده رویی ازتون تشکر میکنه؛ اما نفر دوم با بی احترامی، هدیه رو به کناری میندازه و شروع به گرفتن عیب و ایراد از هدیه ی شما می کنه.

شما برای بار دوم دوست دارید به کدومشون هدیه بدید؟

البته بگم این بهترین مثال زمینی بود که به ذهنم رسید و نمیشه الطاف بیکران خداوند رو با چنین مسئله ای قیاس کرد. اما برای درک بهتر موضوع لازم به مثالی از جنس انسانی و زمینی بود.

خداوند هیچ نیازی به شکرگزاری ما نداره و این ما هستیم که با شکرگزاری میتونیم یک پل ارتباطی قوی با خداوند برای خودمون بسازیم. زمانی که شکرگزاری میکنید، در واقع نعمت های بیشتری وارد زندگی تون میشه و زمانی که کفران نعمت میکنید این مسیر رزق و برکت مسدود میشه. پس رایگان ترین مسیر برای جذب فراوانی در زندگی شکرگزاریه

چرا من کتاب چله شکرگزاری رو نوشتم؟

سالها بود که سوالی ذهنمو درگیر کرده بود، اینکه چرا باید برای دعاهای اجابت نشده و خواسته های نرسیده، شکرگزاری کنیم. به نظرم خیلی دور از ذهن بود که برای چیزی که به دستم نرسیده سپاسگزاری کنم. مخصوصا منی که نمیتونستم راه برم و از لحاظ سلامتی دچار مسئله شده بودم و هزاران بار خدا رو صدا کرده بودم که به جوونیم رحم کنه و کمک کنه تا راه برم.

اما هر چقدر بیشتر صدا میکردم، کمتر جواب میگرفتم و این وضع حال روحیمو خراب تر کرده بود. اصلا کارو بارم برکت نداشت، هر چی کار میکردم پولی دستمو نمیگرفت و شرایط زندگی روز به روز برام سخت تر میشد. به زمین و زمان بدو بیراه میگفتم و از همه ی عالم و آدم همه شاکی بود؛ مخصوصا از خدا!!

وقتی که کار به جایی رسید که دیگه نتونستم راه برم و مجبور شدم از ویلچر استفاده کنم؛ اوضاع روحیم وخیم تر شد. به ته خط رسیده بودم و هیچ راهی برام نمونده بود. حتی سعی کردم خودمو خلاص میکنم، اما نشد. یعنی نتونستم. جراتشو نداشتم. یه شب سرد زمستونی اتفاقی افتاد که زندگیمو به طرز عجیبی تغییر داد که تو کتاب دقیقا تمامش رو توضیح دادم؛ دقیقا مثل فیلما!

و اما چرا شما باید کتاب چله شکرگزاری رو بخونید؟

فکر نمیکنم آدمی پیدا بشه که نخواد زندگی خوب داشته باشه. اصلا همه آدمها صبح تا شب کار میکنن تا رفاه و آرامش بیشتری داشته باشن و راحت تر زندگی کنن!

آموزش هایی ک در کتاب چله شکرگزاری براتون گذاشتم راهی بود که باعث شد فراوانی وارد زندگیم بشه و بتونم زندگی بهتر رو تجربه کنم. تمریناتی که در کتاب براتون نوشتم بسیار ساده هست و نیاز به زمان زیادی در طول روز نداره. پس به راحتی میتونید انجامش بدید و نتایج شگفت انگیزش رو در زندگی تون خیلی زود ببینید

اصلا قرار نیست صبح تا شب تمرین های ذهنی انجام بدید و مدام در حال راز و نیاز و شکرگزاری باشید. روشی که بهتون آموزش دادن بسیار ساده و دلنشینه و مطمئنم از انجامش لذت میبرید.

در یک کلام، کتاب چله شکرگزاری یک دوره ی کامل آموزشی ارزشمنده که با خوندنش و انجام تمرینات منحصربفردش میتونید معجزات زیادی رو در زندگیتون ببینید و روز به روز برکت و فراوانی بیشتری رو وارد زندگیتون کنید.

کتاب چله شکرگزاری شامل چه مباحثی میشه؟

در کتاب چله شکرگزاری توضیحاتی براتون آوردم که چرا ترغیب شدن که این کتاب رو بنویسیم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم. در قسمت دوم کتاب داستان زندگیمو به طور خلاصه براتون آوردم که از کجا به کجا رسیدم و چجوری شما هم میتونید با تمرینات کتاب زندگیتون رو از فرش به عرش برسونید.

در قسمت سوم کتاب در مورد روش استفاده از کتاب و انجام تمرینات توضیحات کاملی ارائه کردم.

و در قسمت آخر وارد بخش تمرینات میشید که به سادگی قابل انجام هست و هر عزیزی با هر سنی میتونه انجامش بده و بسیار ساده و روان توضیح داده شده.

کتاب چله شکرگزاری شامل 208 صفحه هست که در مورد مطالب و عناوین اون در بالا خدمتتون توضیح دادم

آیا کتاب شکرگزاری پشتیبانی هم داره؟

بله، در انتهای کتاب یک کد QR برای شما عزیزان  قرار داده شده که با اسکن از اون کد میتونید صدای منو نویسنده رو بشنوید، همچنین در قسمت دیدگاه ها هر سوالی دارید میتونید بپرسید تا راهنمایی تون کنیم. به این شکل میتونید بصورت مستقیم با من در ارتباط باشید. من شخصل به سوالات دوستان و اظهار نظرهاشون پاسخ میدم و خوشحال میشم که بتونم راهنمایی تون کنم

مطالبی که قبل از خرید کتاب چله شکرگزاری باید بدونید

اگر به دنبال آرامش هستید…

اگر به دنبال جذب برکت و فراوانی در زندگی تون هستید…

اگر به دنبال رزق و روزی بیشتر هستید…

اگر به دنبال دریافت شهودهای الهی هستید…

اگر میخواید کار و درآمدتون برکت داشته باشه…

اگر میخواید عشق بیشتری در زندگی تجربه کنید…

اگر میخواید طعم خوشبختی واقعی بچشید…

اگر به دنبال یک ازدواج عالی هستید…

اگر میخواید رابطه بهتری با همسرتون داشته باشید…

اگر میخواید زندگی تون بر وفق مراد دلتون باشه…

اگر میخواید نگران آینده و در افسوس گذشته نباشید…

اگر میخواید بدونید عزت نفس چیه و و چجوری حس ارزشمندی در شما افزایش پیدا کنه…

و ….

در یک کلام هر روز شکرگزار داشته هاتون باشید و حتی برای نداشته هایی که آرزوشو دارید پیشاپیش سپاسگزار باشید. تنها راهی که با آرامش میتونید هر صبح چشم باز کنید و به آینده ی نیامده دلگرم باشید، ارتباط خالصانه با خداونده و بالاترین فرکانس در عالم هستی انجام سپاسگزاری روزانه اس. برای دریافت هر خواسته ای با شکرگزاری میتونید بهش برسید. حتی اگه 100 درصد همون خواسته وارد زندگیتون نشه، هم اندازه ی اون و یا بالاتر از اون به شما هدیه داده میشه، جوری که سالها متحیر و شگفت زده میشید از اون هدیه خداوند.

روش خرید کتاب

همین حالا میتونید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب ارزشمند بر روی لینک زیربزنید.