0
0

اعداد فرشتگان چیست ؟

1073 بازدید
اسرار اعداد فرشتگان

اعداد فرشتگان _ یکی از رایج ترین و هیجان انگیزترین روشهایی که فرشتگان از طریق آنها ما را هدایت می کنند اعداد فرشته است. اعداد فرشته توالی اعدادی است که رهنمودهای الهی را با اشاره به معنای خاصِ رمزشناسی اعداد انجام میدهد. در رمزشناسی اعداد که همان دانش الهی اعداد محسوب می شود پی برده اند که هر عدد با خود معنای ارتعاشی خاصی را به همراه دارد که فراتر از یک کمیت ساده و پیش پا افتاده است.

این فرکانسِ ارتعاشی مشابه با فرکانس هایی است که در آن فرشتگان و دیگر موجودات آسمانی طنین انداز می شوند. اغلب، زمانی که فرشتگان نگهبان ما می خواهند توجه ی ما را جلب کنند، مجموعه ی ویژه ای از اعدادِ تکرار شونده را برایمان می فرستند که بارها و بارها در تجارب روزانه ی ما ظاهر می شوند. این تکرار دنباله ای است که غیر عادی به نظر میرسد و باعث میشود به هرکجا که بنگریم آنها را ببینیم و به دنبال مفهوم آنها باشیم.

اگرچه تمام مدت فرشتگان در اطرافمان هستند، اما فرشتگان نگهبان همیشه با روشهای ساده و روشن با ما ارتباط برقرار نمی کنند تا بتوانیم به آسانی متوجه ی آنها شویم. اکثر اوقات انتقال پیام توسط فرشتگان راهنما با نشانه های مرموز و اتفاقات عجیب همراه است، در نتیجه شخص باید اتفاقات را به صورت پیوسته دنبال کند تا به مفهوم و درک‌ آنها برسد.
بخاطر داشته باشید فرشتگان‌ مخلوقاتی هستند آسمانی که در قلمرویی با فرکانسِ ارتعاشی بالاتر از دنیای فیزیکی زندگی میکنند. فرشتگان توسط قوانین خداوند محدود شده اند بنابراین نمی توانند بدون موافقت مستقیم ما در وقایع زندگیمان دخالت کنند. به همین دلیل است که فرشتگان نگهبان باید راهنمایی های خود را با علائم و پیامهای نمادین برایمان ارسال کنند.

تذکر: قبل از هر چیز بهتر است بدانید یکی از بهترین راه های ارتباط با فرشتگان انجام شکرگزاری روزانه است. شکرگزاری باعث می شود که از درون پاکسازی شده و مسیر ارتباط با فرشتگان و درک پیام های آنها برایتان هموار و ساده شود. کتاب چله شکرگزاری به هر کسی که تمریناتش را با عشق انجام دهد کمک میکند تا معجزات زیادی در زندگیش ببیند و مسیرهای شگفت انگیزی در زندگی برایش باز شود.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

 

اعداد فرشتگان چیست و چگونه عمل می کنند ؟

اعداد فرشته عموماً به صورت تصادفی معنادار و یا، مقارن عمل میکند. مقارن اصطلاحی است که اولین بار توسط روانشناسی به اسم (C_G_JUNG ) ابداع شد که معتقد بود ذهن ما به یک جهان کل متصل است که وی آن را (ضمیر ناخودآگاه) می نامید.
رویدادها زمانی اتفاقی محسوب می شوند که معنادار و غیرطبیعی باشند. این رویدادها مانند یک ضربه ای از سوی نیروی هدایتی غیرقابل رویت است که نشان دهنده ی ملکوتی بودن آنهاست.

 اعداد فرشتگان و مشاهده اتفاقات معنادار

تصور کنید که در نیمه ی شب از خواب بیدار شده اید و ساعت بدون هیچ دلیل خاصی ۳:۳۳ را نشان میدهد. فردای آن روز پس از بیدار شدن در مسیر رسیدن به محل کار خود در یک کافی شاپ توقف میکنید و ناگهان عدد (۳۳۳) را روی برگه ای بر روی پیشخوان مشاهده می کنید . غروب همان روز در راه بازگشت به خانه بر روی بیلبوردی در اتوبان عدد ۳۳۳ میبینید. به منزل می رسید و متوجه قبض برق می شوید و باز هم عدد 333 توجه شما را جلب می کند.  ناگهان متوجه میشوید که این اعداد برای چند روز متوالی و شاید هفته ها برایتان تکرار شده اند. اگر موقعیتی اضطراری وجود داشته باشد، می توانید دریابید که تکرار این اعداد هشداری از جانب فرشته ی نگهبان شماست. اگرنه، ممکن است پیام عمیق تری وجود داشته باشد. این همان جایی است که رمزشناسی اعداد و معانی آنها وارد عمل می شوند. در این مورد میتوان گفت عدد ۳ نمادی از رشد، خلاقیت و ورود به بعد معنوی را بیان میکند.
آیا به دنبال راه هایی برای عمیقتر کردن بعد معنوی زندگی خود بوده اید؟
به واسطه ی عدد ۳۳۳ ممکن است فرشته ی نگهبان، شما را به مسیری معنوی هدایت کند که در ضمیر ناخودآگاه به دنبالِ آن بوده اید.

اعداد فرشتگان

چگونگی برقراری ارتباط ما با اعداد فرشتگان

همان طور که قبلا هم گفته شد فرشتگان موجوداتی آسمانی و خالص هستند و در حوزه ای میتوانند عمل کنند که فرکانس ارتعاشی بالایی دارد. قلمروی مادی بسامد ارتعاشی بسیار کمتری دارد در نتیجه فرشتگان برای برقراری ارتباط با ما اینکار را از طریق ذهنمان انجام می دهند. ذهن انسان تنها وسیله ای است که در حیطه ی مادی قادر به درک و تفسیر اطلاعات از قلمرویی متعالی با ارتعاشات فرکانسی بسیار بالاست. اعداد دارای ماهیتی ارتعاشی هستند که شبیه به فرکانس ارتعاشی قلمروی فرشتگان است. هر عدد معنای ارتعاشی خود را دارد که به شما اجازه میدهد تا پیامهایی که از منبع کل دریافت می کنید را تفسیر کنید. زمانی که مجموعه ای از اعداد را می بینید، اطلاعات ویژه ای در مورد وضیعتی که میتوانید برای بهبود زندگی خود استفاده کنید را به دست می آورید.

 

چگونه می توان به راحتی اعداد فرشتگان را تفسیر کرد ؟

فرشتگان عاشق و دلسوز شما هستند و فقط بهترین چیزها را برایتان می خواهند. زمانی که فرشتگان شما برایتان پیامی ارسال می کنند، می توانید مطمئن باشید که آنها در حال تلاش هستند تا به شما نشان دهند که چطور می توانید زندگی خود را بهتر کنید. روزانه، همانطور که از گوشی خود استفاده میکنید، تلویزیون تماشا میکنید، برای کاری به بیرون از خانه می روید و یا در مغازه ها توقف می کنید، مطمئناً تعداد زیادی از توالی های عددی را خواهید دید که قطعاً حاویِ اطلاعاتِ ارتعاشی، از قلمروی آسمانی می باشند.

بیشتر بخوانید: تکنیک های ارتباط با فرشتگان

 

در اینجا یک راهنمای بنیادین از اعداد، که کلیدی برای فهم بهتر آنهاست ارائه شده است:

۱: مثبت بمانید؛ هر آنچه را که در این لحظه درباره آن می اندیشید در حال تحقق است، پس مطمئن شوید که فقط درباره آنچه آرزو دارید می اندیشید. تمامی هراس ها و نگرانی ها را به پروردگار و فرشتگان بسپارید

۲: همه چیز خیر و نیک است و همینگونه که پیش خواهد رفت. ایمان قوی دارید، خصوصاً مواقعی که احساس امیدوارانه در درون، شما را به دستیابی به بهترین نتایج راهنمایی میکند. هر گاه از فرشتگان در خواست یاری نمایید، ایشان می توانند باور و ایمان شما را راهنما باشند.

۳: اساتید مقرب شما را یاری می رسانند، گاها استاد مقربی که شما با وی احساسی صمیمانه تر دارید مد نظر است.

۴: فرشتگان در کنار شما هستند، آنها عدد ۴ را برایتان فرستاده اند تا به شما قوت قلب و اطمینان دهند که نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و شما را یاری می رسانند.

۵: تحولات قابل توجهی در جهت بهبود شرایط در حال رخداد است، فرا خواندن ملکوت آسمان ها برای کمک گرفتن در رابطه با تغییرات زندگی ایده ای بسیار عالی است.

۶: درباره مسائل مادی از جمله ثروت و دارایی، نگران و آزرده نباشید، نگرانی ها تحت تأثیر نجواهای قلبی شما کاهش می یابند، خوش بختانه اگر از فرشتگان در خواست نمایید، می توانند پاسخگوی نجواهای شما باشند.

۷: شما در مسیر روشن حقیقت قرار دارید و فراتر از حد انتظار خود نیز نتیجه خواهید گرفت! عدد ۷ نشان از معجزه ای ملکوتی دارد که حمایتگر شماست و دروازه های شانس و اقبال را به رویتان می گشاید.

۸: این عدد بیانگر فراوانی، وفور نعمت و کامیابی مادی است. با مشاهده ی این عدد میتوانید دریابید که فرشتگان در حال ارسال راهنمایی جهت دریافت این فراوانی و نعمت توسط شما هستند.

۹: درست همین لحظه، همانند کسی که همگام با نور و روشنایی وارد عمل می شود، دست به کار شوید. عدد ۹ بدین معنی است که شما تمام پیش نیاز های لازم برای دستیابی به هدف زندگیتان را تکمیل نموده اید. تأخیر نکنید، اکنون زمان مناسب برای برداشتن گامهای آغازین حرکت می باشد، به طوریکه حتی کوچکترین گام ها نیز مفید واقع خواهند شد.

۱۰: این خواست پروردگار است که در موقعیت کنونی مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید تا همه چیز در بالاترین سطح خیر و نیکی برای شما تدبیر شود، از حضرت حق درخواست نمایید تا خوش بین باقی بمانید، چرا که طرز فکر شما عاملی تأثیر گذار بر نتایج حاصله است.

اعداد فرشتگان

۱۱ : مثبت بنگرید، افکار شما به سرعت در حال تحقق هستند، بنابر این چنانچه می خواهید از نتایج مثبت آن ها اطمینان حاصل کنید، فقط بر خیر و نیکی که در درون خودتان، دیگران و موقعیت فعلی وجود دارد تمرکز کنید.

۱۲: درباره آینده مثبت نگر باشید، هر آنچه که درباره آن می اندیشید، برا آینده شما تأثیر گذار است، این توالی پیامی برای تقویت امید و ایمان در درون شماست، زیرا این دو عواملی قدرتمند و تعیین کننده در شرایط فعلی هستند.

۱۳: اساتید مقرب، در کنار شما هستند و در جهت آگاهی از بصیرتی روشن یاریتان می نمایند، عدد ۱۳ نشانگر اساتید و ملکوتیان مؤنث برای حفظ مثبت نگری شما را یاری می نمایند.

۱۴: با تمام وجود بر فرشتگان تکیه کنید تا شما را برای برخورداری از بینشی مثبت یاری نمایند، این عمل سلوک درونیات را درخشان و تابنده خواهد نمود.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۱۵: در حالیکه از میان تحولاتی در زندگی خود گذر می کنید، مثبت نگر باشید. افکار خوش بینانه شما به ظهور بهترین نتایج در این تغییرات کمک میکند.

۱۶: کلمات شما همچون آهن ربایی است که تمام آنچه از آن صحبت می کنید و بدان فکر می کنید به سوی شما جذب می نماید، به همین دلیل است که فرشتگان به شما یاد آوری می نمایند از کلمات و افکارتان آگاه باشید.

۱۷: فرشتگان شما را برای اینکه مثبت نگر و خوش بین هستید، تحسین می نمایند. ایشان بیان می دارند که خوش بینی شما تضمین شده است، چرا که افکار صادقانه شما محقق می شوند، بر انجام دادن اعمال خیر و نیک خود پا برجا باشید، زیرا در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید.

۱۸: افکار شما مانند دروازه ای است که برای بستن و گشودن مسیر جریان مالی که به سوی شما آید چنانچه مثبت بی اندیشید تمام منابع مورد نیازتان به آسانی تأمین می شود، نگرانی می توانند این را روند را متوقف کنند، بنابر این از فرشتگانتان در خواست یاری نمایید تا خوش بین باشید، خصوصاً زمانی که نگران مسائل مالی خود هستید.

۱۹: این پیامی برای شما است تا خودتان و رسالت زندگیتان را باور کنید. فرشتگان می خواهند از اینکه شایستگی و آمادگی دنبال کردن رویایتان را دارید آگاه شوید. مثبت نگر باشید و بی درنگ عمل نمایید.

۲۰: شما از ارتباط محکم و شفافی با خالق هستی بر خوردارید، این خواست پروردگار است که شما قلب و ذهن خود را با ایمان پر نمایید. از ملکوت و آسمان ها در خواست کنید تا شما را برای انجام دادن آنچه در آرزوی آن هستید یاری نمایند. ایمان قلبی شما هم اکنون پاداش داده خواهد شد.

۲۱: خودبینی شما قطعاً تضمین شده است، فرشتگان در تمام لحظات و در پشت تمام صحنه های زندگی به نمایندگی از شما صادقانه عمل می نمایند. شما می توانید با گفتن جملات تاکیدی مثبت و ایمان داشتن به اینکه رویایتان هم اکنون محقق شده اند، آن ها را یاری نمایید.

۲۲: فرشتگان می توانند به ثمر نشستن نیایش های شما را نظاره کنند، و از شما می خواهند هنگامی که جزئی ترین مرحله پایانی در ملکوت در شرف اتمام است، صبر پیشه کنید و خوش بین بمانید، این فرا خوانی ضروری از طرف فرشتگان است: ایمان قوی دار.

۲۳: شما صمیمانه با یک یا دو تن از اساتید مقرب و یا دیگر ملکوتیان همکاری می نمایید، این توالی رهنمودی از طرف استاد مقرب شماست که می تواند نتیجه گرفتن نیایش هایتان را ببیند. ایشان شما را ترغیب می نماید که خوش بین باشید، مطمئناً بهترین نتایج ممکن را جذب می کنید .

۲۴: هم اکنون فرشتگان بیشتری شما را احاطه نموده اند و یاریتان می کنند تا بدون توجه به آنچه در اطراف شما می گذرد خوش بین باشید. فرشتگان از نیروی معجزه گرایمان و یقین آگاهند، ایشان برای اینکه مسیری روشن و شفاف در جهت تحقق آرزوهایتان نشان دهند شما را از هر گونه فکر و احساس منفی رها می سازند.

۳۳: شما دارای ارتباطی قوی و شفاف با یک یا دو استاد مقرب هستید، ایشان به درخواست ها و نیایش های شما پاسخ داده اند، صحبت با آن ها را ادامه دهید، چرا که در شرایط کنونی یاریگر شما هستند.

۴۴: فرشتگان در این لحظه آسایش، عشق و حمایت بسیار زیادی را به شما ارزانی می دارند. از ایشان در تمام زمنیه ها در خواست یاری نمایید و به رهنمود های ایشان در میان دریافت های درونی تان گوش فرا دهید.

اعداد با فرشتگان

۵۵: این زمان دوره ای انتقالی جهت: بیرون ریختن هر آنچه کهنه است و استقبال از تازگی و نو شدن. به این تحولات خوش آمد بگویید چرا که خیر و برکت های جدیدی را با خود به ارمغان می آورد.

۶۶: هنگامی که متحمل بار سنگین نگرانی، استرس یا ترس هستید، شنیدن صدای فرشتگان که عاشقانه شما را یاری میکنند، بسیار مشکل می شود، این توالی پیامی برای شماست، مبنی بر اینکه زمانی را صرف انجام نیایش و مراقبه نمایید، در خواست کمک های روحی بنمایید و برای دریافت کمک هایی که همواره به دنبال نیایش های می رسند، گشوده باشید.

۷۷: اعمال خیر و نیکتان را ادامه بدهید، هر آنچه در این لحظه در حال انجام آن هستید با برکت همراه است.

۸۸: این توالی نشانه ای رضایت بخش و مبارک در رابطه با مسائل مالی شماست، اعمال، نیایش ها، تصورات و تأکیدات شما تأثیر گذارند و در فراوانی و وفوری عظیم به ثمر می نشینند.

۹۹: این توالی پیامی ضروری از عالم ملکوت را به همراه دارد، که میگوید: در همین لحظه بر مبنای رسالت الهیتان وارد عمل شوید، از عوالم روحانی در خواست نمایید تا با ایجاد انگیزه و وضوح و نشان دادن مسیر های صحیح و هر آنچه که به آن نیاز دارید، یاریگر شما باشند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۱۰۱: این توالی نشانه ای نمادین برای تعالی روح است، تو گام زمینی خود را بردار، بگذار خداوند تو را همراهی کند، افکار شما به طور خود به خود به سوی مثبت تر شدن پیش می روند.

۱۱۱: به دقت مراقب افکارتان باشید، و اطمینان داشته باشید که فقط درباره آنچه که می خواهید بیندیشید، نه در مورد آنچه که نمی خواهید. این رشته علامت این است که دروازه ای به سوی فرصتها باز خواهد شد، و افکار شما به تحقق خواهد پیوست. ۱۱۱ همانند درخشش نور فلاش دوربین عکاسی خواهد بود. به معنای آنکه هستی یک تصویر آنی از افکار شما را به تحقق خواهد رساند. آیا شما از آنچه که هستی در این لحظه از افکار شما تصویر خواهد نمود راضی هستید؟ اگر نه، افکار خود را تصحیح کنید( اگر در نظارت و کنترل افکار خود دچار مشکل هستید، از فرشتگان خود درخواست کنید که در این راه به شما کمک کنند)

۱۲۳: با رها کردن هر آنچه اضافی یا غیر ضروری است زندگی خود را ساده نمایید، از ملکوت و آسمان ها درخواست کمک نمایید تا به نمایندگی از شما عمل نمایند.

۲۰۲: پروردگار یاری گر شماست تا ایمان خود را تعالی بخشید، زیرا با ایمان همه چیز ممکن میشود.

۲۲۲: ایده هایی که به تازگی پرورش داده اید در حال تبدیل به واقعیت هستند. آنها را رشد دهید و بزودی آنها از خاک سر بر آورده و شما شاهد تحقق آنها خواهید بود. به بیانی دیگر، شما ۵ دقیقه تا معجزه فاصله دارید پس بیکار ننشینید. رویاهای شما در حال تحقق هستند پس به بهترین وجه تلاش کنید. افکار و کلام مثبت را ادامه داده و تجسم رویاهای خویش را ادامه دهید.

۲۳۴: شما هم پیمانان و متحدان قدرتمندی چون فرشتگان مقرب و اساتید مقرب دارید، ایشان هم اکنون در کنار شما هستند و شما را راهنمایی و یاری میکنند.

۳۰۳: پروردگار و اساتید مقرب نیایش شما را شنیده و پاسخ داده اند.

۳۳۳: اساتید برتر در جوار شما هستند و می خواهند که شما بدانید که یاری، عشق و همراهی آنها را دارید. اساتید برتر خود را بخوانید، به خصوص در مواقعی که الگوهای عدد ۳ را می بینید. برخی از معروفترین اساتید برتر عبارتند از عیسی(ع)، موسی(ع)، حضرت مریم.

۳۲۱: تمام توجه خود را به اساتید مقرب بدهید، مانند عرفا، مسیح و … و آنها تمام ترس و نگرانی های شما را با یقین و ایمان جایگزین خواهند کرد .

۳۴۵: ملکوت و آسمان ها شما را یاری میکنند تا تغییرات مثبت و بسیار مورد نیاز زندگیتان را خلق کنید.

۴۰۴: شما توجه به فرشتگان را در مرکز آگاهیتان قرار داده اید که این امر صلحی درونی را برای شما و هر انچه آرزو دارید به ارمغان آورده است، از آن ها در خواست نمایید به هر شکل ممکن که دوست دارید شما را یاری نمایند.

۴۴۴: فرشتگان شما را احاطه نموده اند و شما را با عشق و یاری خود در بر گرفته اند. نگران نباشید زیرا یاری فرشتگان در جوار شماست.

۴۳۲: باور داشته باشید که رهنمود های ملکوتی و قابل اطمینان از فرشتگان و اساتید مقربتان را کاملاً دریافت مینمایید، این رهنمود ها ممکن است در قالب احساس، ایده، تصویر و یا یک نشانه باشند.

۴۵۶: هر گونه نگرانی و اندوه و درباره تغییراتی که مد نظرتان است یا تغییراتی که ایجاد نموده اید را به فرشتگان وا گذارید، این تغییرات برکت های عظیمی با خودشان به ارمغان می آورند.

۵۰۵: از زمانیکه شما پروردگار و معنویت را محور زندگی خود قرار داده اید همه چیز برای شما دگرگون شده است، باور داشته باشید و آگاه باشید که این تغییرات پاسخی برای نجواهای قلبی شما بوده اند.

۵۵۵: کمربندها راببندید، زیرا تغییری عمده در زندگی شما در راه است. این تغییر نباید تغییری مثبت یا منفی بنظر آید، زیرا همه تغییرات بخشی طبیعی از جریان زندگی هستند. شاید این تغییر پاسخی به دعاهای شما باشدف پس به تجسم و احساس خود در قرار گرفتن در صلح و آرامش ادامه دهید.

اعداد فرشتگان

۵۴۳: فرشتکان مقرب و اساتید مقرب در حال پاسخ گویی به در خواست های شما هستند و زندگی شما روز به روز پیشرفت خواهد داشت.

۵۶۷: تغییراتی که آن ها را مد نظر قرار داده اید یا ایجاد نموده اید، ایده های بسیار عالی هستند، که به شما کمک میکنند از فشار های زندگی رها شوید.

۶۰۶: در صورتی که پروردگار و معنویت را محور زندگی خودتان قرار دهید، همه چیز تحت شعاع آن قرار میگیرد.

۶۶۶: هم اکنون افکار شما از تعادل خارج شده اند و بیش از حد روی دنیای مادی متمرکز شده اند. این رشته اعداد از شما می خواهد که افکار خود را بین ملکوت و زمین متعادل کنید. همانند موعظه های بزرگان دینی، فرشتگان از شما می خواهند که روی روح خود و خدمت رساندن به دیگران تمرکز نمایید، و بدانید که نیازهای مادی و احساسی شما خودبه خود بعنوان نتیجه این کار برآورده خواهد شد.

۶۵۴: فرشتگان شما را هنگامی که در جهت ارتقای زندگی قدم بر می دارید هدایت می کنند.

۶۷۸: پیشرفت های عظیم مالی دقیقاً در این لحظه در حال رخ دادن هستند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

۷۰۷: خرد الهی شما را به راه های حق و دردست هدایت می نماید، با یقین و اعتماد به پیش روید.

۷۷۷: فرشتگان برای شما دست می زنند، تبریک می گوییم؛ کار شما روی غلتک افتاده است! به کار خوب خود ادامه داده و بدانید که آرزوی شما برآورده شده است. این یک نشانه شدیداً مثبت بوده و به معنای این است که باید انتظار معجزات بیشتری را داشته باشید.

۷۶۵: تغییراتی که خلق نموده اید، یا در صدد ایجاد آن ها هستید، شما را در مسیری صحیح در جهت فرو نشاندن استرس ها و افزایش رضایت درونی قرار می دهند.

۷۸۹: به حرکت در مسیری که در رابطه با زندگی خود، راه معنوی خود، و رسالت الهی است ادامه دهید، شما در تمام طول مسیر کاملاً تحت حمایت و پشتیبانی قرار میگیرید.

۸۰۸: هر آنچه که نیاز دارید به وفور برای شما تأمین می شود، برای دریافت تمام خیر و نیکی که خالقتان هم اکنون به شما سوی شما ارزانی داشته است، گشوده باشید، این فراوانی از روش های گوناگونی به شما می رسند، که ایده های نو، فرصت ها و یا پیشنهاداتی برای یاری شما از آن جمله اند، بدان ها توجه نموده و از پاسخی که از نیایش های خود دریافت نموده اید، پیروی نمایید.

۸۸۸: یک مرحله از زندگی شما به پایان خود نزدیک می گردد، و این به منزله هشداری برای تدارک این اتفاق می باشد. این رشته عددی می تواند به معنای پایان یافتن یک دوره احساسی، شغلی یا رابطه ای باشد. همچنین به این معناست که در انتهای دالانی که حرکت می کنید نور امیدی دیده می شود. به علاوه، این پیام را دارد که :”محصول آماده و چیده شده است، در برداشتن و لذت بردن از آن درنگ نکنید”. به بیانی دیگر، در حرکت و بهره مند شدن از حاصل دسترنج خویش تعلل ننمایید!

۸۷۶: شما گام های صحیحی برای رسیدن به این اطمینان که به تمام نیاز های مادی و مالیتان دست خواهید یافت برداشته اید.

۹۰۹: تمام تمرکز خود را در زندگی بر خدمت در راه عشق الهی قرار دهید، آن را درخواست نمایید و از رهنمود هایی که در مسیر زندگی خود می نمایید پیروی کنید.

۹۸۷: شما در ارتباط با مسایل روحی، زندگی و کارهایتان در مسیر صحیح قرار گرفته اید، بنا بر این اعمال نیک خود را ادامه دهید.

۹۹۹: اتمام کار. پایان یک مرحله بزرگ از زندگی شخصی یا اجتماعی شما فرا رسیده است. همچنین، این پیامی به جویندگان روشنایی یا لایت ورکرهایی است که درگیر شفا دادن زمین هستند و به این مفهوم که:”به کار بپردازید زیرا مادر زمین هم اکنون به شما نیاز دارد”.

 

دوستان عزیز، این مقاله پیش زمینه ای بود تا شما با مبحث پیام هایی از فرشتگان آشنا بشید. اگر به ارقام دیگری بر خورد کردید می توانید با کنار هم قرار دادن معانی اعداد به معنی اون ها پی ببرید. به عنوان مثل برای یافتن معنی عدد ۱۵۷ معنی اعداد ۱ و ۵ و ۷ رو در کنار یکدیگر قرار بدید و به یک جمع بندی از اون ارقام برسید.
دیدن پر در اتاق کار، دیدن پروانه ها و شاپرک ها در منزل هم می تواند پیام هایی از فرشتگان باشند اگر و تنها اگر این روند در مورد موضوعی خاص به کرار اتفاق بیفتند.

 

 

راز توالی اعداد فرشتگان

 

راز توالی اعداد فرشتگان چیست

هنگامی که با توالی های تکراری اعداد در زندگی روزمره خود مواجه می شویم، احتمالا باید آنها را پیامی از جانب فرشتگان نگهبانمان تلقی کنیم.همان طور که گفته شد اعداد فرشته دارای معانی خاص از سوی فرشتگان محافظ هستند که برای راهنمایی ما از جانب آنها ارسال میشوند. فرشتگانِ نگهبان ما موجودات آسمانی و چندبعدی هستند که همیشه برای کمک، تشویق، حمایت و ارائه عشق مارا همراهی می کنند. فرشتگان از طریق استفاده از اعداد فرشته هدایتهای ویژه ای را برایمان ارسال میکنند. این پیام ها ممکن است جهت چگونگی رشد ما در مسیر معنوی و یا در مورد اتفاقی که در آینده رخ میدهد هشدار دهند. با تفسیر درست اعداد فرشتگان میتوانیم از این رهنمودها برای بهبود زندگی و پیشرفت خود در مسیر الهی استفاده کنیم. بطور مثال : معنای عدد 1111 چیست؟

برای درک پیام عدد 1111 ابتدا باید معنای عدد1 را بدانیم.
در علمِ معناشناسی اعداد، عدد1 دارای ماهیت ارتعاشی بالا با ویژگی های رهبری است.
رهبری، خوش بینی، انرژی مثبت و جاه طلبی همگی با عدد1 نشان داده میشوند. زمانی که ما شماره 1 را دوباره و دوباره میبینیم، می تواند به این معنا باشد که آغازی جدید در اطرافمان وجود دارد.
عدد 1111 پیام ویژه ای از جانب فرشته ی نگهبان است که به توانایی شما برای اتصال به استادان در قلمرو ملکوتی اشاره میکند. این عدد نشانه ی ارتباط شما با قلمرو ملکوتی، خداوند و انرژی منبع است که نشان از توانایی شما برای به ظهور رسانیدن خواسته ها و پتانسیل روحیتان دارد.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری
زمانی که مجموعه ای از اعداد به صورت مداوم برایتان تکرار می شوند (مانند عدد 1111) به معنای آنست که فرشته ی نگهبان می خواهد پیام بسیار مهمی را برایتان ارسال کند.
فرشتگان نگهبان و استادان ملکوتی فقط برایتان آرزوی خوشبختی و آرامش می کنند.
پیامهایی که ما از جانب فرشتگان نگهبان خود دریافت میکنیم به ما کمک می کنند تا به وسیله ی پشتیبانی و تشویق آنها، به اهداف خود دست پیدا کنیم. با تجزیه و تحلیل اعداد فرشتگان و با توجه به معانی آنها، میتوانیم به پیامها توجه کنیم و از راهنمایی فرشتگان برای تحقق در کار و زندگی روزمره بهرمند شویم. در شرایطِ معنوی، این تجربه به عنوان انطباق شناخته میشود و نشان میدهد که مسئله ی بسیار مهمی که عمیقا معنادار است اتفاق افتاده است. هرگاه عددی به صورت مداوم تکرار شود درواقع قدرت معنایی آن را تقویت می کند.
دیدن عدد1111 یک پیام موکد از فرشتگان است که ما در فرآیند معراج درگیر هستیم. عدد 1111 فعال کننده ی انرژی الهی هر فرد است.
هر شخصی در دوران زندگی خود تجاربی داشته که وجود خداوند را با پوست و استخوان خود احساس کرده اما، چون راهی برای فهم و درک بیشتر آن نیافته، دچار سردرگمی و درنهایت فراموشی شده است اما، ما با کمک استادان الهی و فرشتگان در فرآیند تکامل معنوی که به عنوان فرآیند معراج شناخته می شود درگیر می شویم و توسط فرشتگان آن تجربیات را به خِرَد تبدیل خواهیم کرد که راه را برایمان هموار می سازد.

چه رازی در عدد 000 نهفته است؟

 اعداد فرشتگان (معنای عدد000)

درحالی که عموم مردم عدد صفر را نماد “هیچ” میدانند، اما معنای معنوی آن بسیار وسیع و گسترده تر از یک تعریف ساده است. صفر یک دایره است، که نماد تکمیل، اتصال و یگانگی با همه چیز است. این دایره نماد لایتناهی محسوب می شود. هنگامی که به عناوین مختلف در زندگی روزمره خود عدد صفر را مشاهده میکنیم به معنای پیامی از جانب فرشتگان نگهبانمان در ارتباط با منبع الهی است. اعداد توسط روشهای مختلفی در تجربیات روزمره ی ما نمایان میشوند که شامل قیمتها، تاریخ ها، شماره تلفنها، آدرسها و مخصوصا زمان هستند.

هرگاه عددی را به صورت تکرار شونده و تکثیر شده میبینید به معنای قدرت و ضرورت آن عدد است که توسط فرشتگانِ شما برایتان ارسال شده است.
اگر یک یا دو صفر(00) را همزمان مشاهده کردید به این معناست که ضمیر ناخودآگاه شما به دنبال ارتباط با منبع هستی و لایتناهی است و اگر سه صفر(000) را مشاهده کردید به معنای ضرورت بیشتر این موضوع و معنای قدرتمندتر پشت آن است.
عدد 000 پیامی مملو از عشق از جانب خالقِ ماست، که توسط فرشتگان به ما داده میشود. چنین پیامی اصولا در حالت سردرگمی و نگرانیهای احساسی به ما داده میشود تا خاطر نشان کند که خداوند و فرشتگانِ نگهبان، ما را عاشقانه دوست دارند و به ما اهمیت می دهند.
با گوش فرادادن به پیامهایی که فرشتگان محافظ ارائه می دهند، می توانیم حمایت و هدایت مورد نیاز برای ارتباط با خداوند و منبع هستی را دریابیم. عدد 000 پیامی بسیار مثبت است که نشان میدهد شما به منبع معنوی انرژی هستی متصل هستید و همین باعث میشود پاسخ تمام سوالاتی را که به دنبال آنها هستید را دریابید. هر زمان که یک چرخه کامل میشود کل سیستم دوباره به صفر ختم می شود.

_ عدد فرشته 000 نشانه ی آن است که ما مرحله ای از زندگی را تمام کرده و درحال وارد شدن به مرحله ای دیگر هستیم. (مرحله در اینجا به معنای درس گرفتن و پیامی الهی از جانب خالق هستی، جهت بهبود وضعیتی که در آن سردرگم بوده ایم است)

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

_ فرشتگان ما موجوداتی چندبعدی هستند که به طور همزمان به گذشته و آینده دسترسی دارند. آنها صرف نظر از مکان و زمانی که در آن هستیم همیشه درکنارمان هستند و در همه حال آماده ی دادن پیام مورد نظر جهت بهبود وضعیت موجود می باشند.
_ مشاهده ی عدد 000 به این معناست که باید به نشانه هایی که توسط فرشتگان برایمان ارسال می شوند توجه ی بیشتری بکنیم، تا آنها بتوانند پیامهای بیشتری به ما بدهند.
_ با خالی کردن ذهنمان از افکار روزمره و بی اهمیت و تمرکزِ بیشتر بر روی پیامهای فرشتگان، می توانیم به راز خلقت پی برده و هدف آفرینشمان را دریابیم.

فرشتگان همواره به ندای مدد خواهی ما پاسخ میدهند. با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید و مطمئن باشید که آنها صدای شما را می شنوند و به سوالات و در خواستهای شما جواب می دهند.

لطفا پس از مطالعه نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

منبع: سایت ریلکس سام وان

 

5/5 - (2 امتیاز)
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahrambahari.com/?p=1910
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
بهرام بهاری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد اعداد فرشتگان چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.