0
0

هواپونوپونو و فرمول جادویی پاکسازی

981 بازدید
هواپونوپونو

هواپونوپونو چیست _ هواپونوپونو روشی است برای ایجاد تعادل و نظم کامل، برای شفا دادن یک موقعیت. هواو یعنی ایجاد کردن، انجام دادن و خلق کردن؛ پونو یعنی تعادل، خوب بودن، درست بودن و داشتن نظم کامل.
هواپونوپونو اولین بار توسط مورنا سیمئونا بازگو شد. او تیره ای از کاهوناها (کارشناسان) است و تصمیم گرفت برای کمک و رهایی افراد از تروماها و وقایع غمگین گذشته که در ناخودآگاه شان ثبت شده و هر لحظه از زندگی شان را تحت الشعاع قرار می دهد، روش تأثیرگذار هواپونوپونو را که از آموزه های باستانی روش هونای مردمان هاوایی گرفته شده به روز کند.
مورنا عاشق انسان ها بود، سعی داشت تا به همه کمک کند تا از شر رفتارهای ناخودآگاه شان خلاص شوند و لایه های زیرین ضمیر ناخودآگاه شان را پاک کنند.

کتاب محدودیت صفر به قلم دکتر جو ویتالی و دکتر هولن برگرفته از آموزه های مورنا در مورد این روش پاکسازی یعنی هواپونوپونو است. دکتر هولن که از شاگردان مورنا بود، تصمیم میگیرد که از این روش برای پاکسازی درون و رسیدن به آرامش استفاده کند و در این میان به افراد زیادی کمک کرد. کلاس های زیادی برگزار کرد و مردم را با این روش باستانی آشنا ساخت.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

دکتر ویتالی که داستان این پزشک عجیب و غریب را که بدون درمان های پزشکی اقدام به درمان بیمارهای روانی یک تیمارستان کرد، می شنود و درصدد بر می آید تا راز او را کشف کند و بالاخره با تلاش بسیار، این پزشک یعنی دکتر هولن را پیدا می کند و از او می خواهد که این روش مرموز و عجیب را به او بیاموزد و در این میان دوستی عمیقی بین آن ها شکل می گیرد و ویتالی با کمک دانسته های هولن و چیزهایی که خودش دریافته بود اقدام به نوشتن کتاب (رسیدن به محدودیت صفر ) یعنی همان پاکسازی کوانتومی (هواپونوپونو) می کند.

هواپونوپونو چیست

هواپونوپونو چیست

هواپونوپونو یا محدودیت صفر چیست

به طور خلاصه می توان گفت که محدودیت صفر در مورد بازگشت به وضعیت صفر است، جایی که هیچ چیزی وجود ندارد و همه چیز ممکن است. در این وضعیت، هیچ فکر، حرف، عمل، خاطره، برنامه ، باور یا چیز دیگری نیست، هیچ است و بس.

هواپونوپونو چیست _ هواپونوپونو فرآیندی است برای رها کردن انرژی های سمی درون، تا بتوانید تأثیر افکار، گفتار، اعمال و فعالیت های الهی را ببینید.
هواپونوپونو به زبان ساده یعنی اصلاح غلط ها. بر اساس باور یونانیان باستان، افکار به وسیله خاطرات دردناک گذشته، آلوده می شوند. هواپونوپونو راهی است برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی که منجر به عدم تعادل و در یک کلام حال بدِ امروز ما میشوند.

اعجاز فرآیند هواپونوپونو این است که شما در هر لحظه نگاه جدیدی به خود خواهید افکند و هر بار که این روش را به کار می برید، معجزه ی تازگی آفرینِ عشق را تجلیل خواهید نمود.

هواپونوپونو مشکلات را معضل نمی داند، بلکه فرصت قلمداد می کند. مشکلات فقط تکرار خاطرات گذشته اند که به ما فرصت دیگری می دهند تا عاشقانه بنگریم و بر اساس الهامات قلبی مان عمل کنیم.

روزی از روزها «هیچ» خود را در آینه می بیند و شما به وجود می آیید. شما از آن زمان، باورها، برنامه ها، خاطره ها، حرف ها، رفتارها و چیزهای دیگر را خلق و به طور ناخودآگاه جذب کرده اید.

قبل از یادگیری تکنیک هواپونوپونو باید به موارد زیر آگاهی و باور داشته باشید:

1- دنیای بیرون من، انعکاس افکار درون من است.

2- اگر افکارم منفی باشند، واقعیت بیرونی ام نیز منفی می شود.

3- اگر افکارم بی عیب و نقص باشد واقعیتی مملو از عشق خلق خواهم کرد.

4- من مسئولیت خلق دنیای بیرونم را بر عهده دارم.

5- من به طور صددرصد مسئول اصلاح افکار منفی ام هستم، افکاری که در من واقعیت بیمارگونه را خلق می کنند.

6- چیزی به عنوان آن بیرون وجود ندارد همه چیز در درون من است و از من شروع می شود.

دکتر هولن می گوید: واقعیت این است که در هر ثانیه میلیون ها بیت اطلاعات از طریق حواس مختلف مان به سمت ما سرازیر می شود، اما ضمیر خودآگاه ما در خوش بینانه ترین حالت در هر ثانیه تنها قادر به پردازش چهل بیت اطلاعات است.

با توجه به این جمله از آنجا که ما از آنچه در حال وقوع است به معنای واقعی کلمه ناآگاهیم تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم این است که تمام آن را به روح الهی واگذار کرده و اعتماد کنیم، و این یعنی پذیرفتن صددرصد مسئولیت هر آن چه در زندگی مان رخ می دهد. پذیرش تمام آن!

با این تفاسیر همه چیز انعکاسی از درون ماست و ما مسئولیم تا آن چه  را تجربه می کنیم بهبود ببخشیم و این کار تنها از طریق درون مان و برقراری با روح الهی انجام می دهیم. گفتن  دوستت دارم به روح الهی .

برای ارتباط بهتر با ضمیرناخودآگاه و شنیدن صدای درون و ارتباط با الوهیت، قبل از پاکسازی هواپونوپونو مدیتیشن کنید و یا حتی می توانید در هنگام مدیتیشن و مراقبه ، هواپونوپونو کنید.

چرا باید هواپونوپونو انجام دهید؟

آيا از كار زياد و فشارهاي روحي خسته شده ايد؟

آيا تمام تلاش خود را مي كنيد ، اما نتایج بدست آمده برایتان مطلوب نیستند؟

آیا هر روز تمرینات ذهنی انجام میدهید اما نتیجه مثبتی در زندگی تان نمی بینید؟

آیا تلاش های شما برای رسیدن به زندگی بهتر، نتیجه ای نداشته است؟

اگر به سختي كار مي كنيد اما به جايي که مدنظرتان است نمي رسيد، شايد مشكل چيزي در درون خودتان است. شايد محدوديت هايي كه شما را عقب نگه داشته اند، از درون خودتان مي آيند، نه از جهان خارج. مرزهاي صفر ، راه اثبات شده اي را ارائه مي دهند تا بتوانيد از ميان اين محدوديت ها، كه خود شما عاملشان هستيد، بگذريد و در زندگي به موفقيت دست پيدا كنيد.

جو ويتالی زماني بي خانمان بود، و حالا نويسنده اي ميليونر ، چهره اي نامدار در فضای اينترنت و استاد پرطرفدار بازاريابي آنلاين است. چه اتفاقي افتاد كه او توانست به این موفقیت دست پیدا کند ؟  آيا فقط در نتيجه ي كار سخت بود يا مشيت الهي، و يا هر دو؟ پاسخ به اين سوالات ممكن است شما را شگفت زده كند. اين اتفاق زماني رخ داد كه او توانست مِتد هواپونوپونو ي هاوايیایي كهن را كشف كند و در پي آن توانست به موفقيتي حقيقتاَ نامحدود دست يابد.

حال سوالی که ممکن است برای خیلی از افراد که به تازگی با هواپونوپونو آشنا شده اند پیش بیاد….

هواپونوپونو

چرا باید خاطراتمان را برای همیشه پاک کنیم؟

شما دو روش برای زندگی کردن دارید: زندگی با خاطرات و زندگی با الهامات قلبی تان. خاطرات ، برنامه هایی هستند که از پیش تعریف شده اند و حالا بارها و بارها بازپخش میشوند. در حالی که الهامات، پیام هایی از جانب روح الهی هستند. اگر می خواهید با الهامات تان زندگی کنید تنها راه آن، شنیدن پیام روح الهی، گوش فرا دادن به الهامات او و پاک کردن تمام خاطرات  از ضمیر ناخودآگاه است. خاطراتی که ممکن است حتی شما آن را به خاطر نیاورید. تنها کاری که شما باید انجام دهید پاک کردن و پاک کردن است.

خیلی ساده است. باید چهار جمله را بی وقفه خطاب به روح الهی درونتان تکرار کنید:

متاسفم

لطفا مرا ببخش

دوستت دارم

سپاسگزارم

هواپونوپونو چیست  و معنا و مفهوم این چهار جمله به شرح زیر است:

1- قبل از هر چیز باید یاد بگیریم که مسئولیت کامل هر مسئله ای را در زندگی بپذیریم. باید بیاموزیم که بگوییم متاسفم، مرا به خاطر هر آنچه که در درونم جریان دارد و موجب این شده است ببخش. بدین ترتیب مسئولیت را می پذیریم و فرآیند بخشایش و تحول نیز از همین جا آغاز می گردد. خودمان را می بخشیم. از آنجایی که خاطرات مشترکی با هم داریم همین قدر برایتان کفایت می کند که مسئولیت را بپذیرید و طلب بخشایش نمایید تا آن خاطرات پاک شوند. وقتی از حیطه ی خودآگاه پاک شوند در سایر موارد نیز پاک می گردند. ولی باید در حین پاکسازی به یاد داشته باشید که این کار را فقط برای “خودتان” و نه برای دیگران انجام می دهید. ما به اینجا آمده ایم تا فقط خودمان را نجات دهیم. اما حسن این فرآیند در این است که به همگان بهره می رساند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

 

2- همچنین باید تسلیم شوید و بپذیرید که عقل همه چیز را نمی داند. بلکه بخش دیگری از وجود ما هست که به خوبی می داند چه چیزی برای ما کامل و درست است و بهترین راه دستیابی به آن چیست. اگر به آن اجازه دهیم که کارش را بکند ما را راهنمایی می نماید تا راه حل درست و کامل را برای تمامی مشکلات خود بیابیم.

3- برای این که نتیجه ی این “پاکسازی” را ببینیم باید آن را همچون تنفس دائماً انجام دهیم. آیا میدانید که اگر نفس کشیدن را از یاد ببریم چه اتفاقی می افتد؟ در مورد پاکسازی نیز همین طور می شود. باید همیشه آن را انجام داد. البته ما همه انسانیم و گاهی اوقات فراموش می کنیم. در برخی مواقع هم کاری از دستمان بر نمی آید و صرفاً عکس العمل نشان می دهیم.

مهم این است که تا جایی که امکان دارد و حتی به هنگامی که به نظر می رسد که هیچ خبری نمی شود یا مشکل ظاهراً بدتر هم می گردد این فرایند را انجام دهید. چرا؟

چون ذهن دائماً نوارها را می چرخاند. حتی اگر از آنها آگاه نباشیم هم برنامه هایی را که ضبط نموده ایم همیشه تکرار می کند. خوشبختانه همیشه امکان پاکسازی داریم. بدین ترتیب اجازه ی ظهور ایده ها و موقعیت های جدید را در زندگی خود می دهیم. در بسیاری از مواقع اینها از افراد و مکانهایی می آیند که اصلاً انتظار آن را نداریم. لازم است که آن را تمرین و تمرین و تمرین کنیم.

راز مهم جهان و الوهیت عشق است و … «دوستت دارم»

در تمامی طول عمرمان واکنش نشان دادن و رنج بردن را تمرین کرده ایم. به قدری واکنش نشان دادن و رنج بردن را در زندگی خود وارد نموده ایم که تقریباً آنها را به صورت خودکار انجام می دهیم. در این کار متخصص و استاد شده ایم و حتی می توانم بگویم که به این شیوه ی زندگی معتاد گردیده ایم. هر چند که شاید پاکسازی در ابتدا دشوار به نظر آید ولی یاد خواهیم گرفت که همچون نفس کشیدن آن را به بخشی از کارهای روزمره ی خود تبدیل نماییم و وقتی هم که احساس متفاوتی کردیم و نتایج را دیدیم خودکار خواهد گشت. تغییرات را نیز در زندگی خود شاهد خواهیم بود و آرامش درونی عمیقی را تجربه خواهیم نمود.

4- مهم این است که هیچ توقعی نداشته باشید. رمز کار در این است که ذهن خود را باز و انعطاف پذیر نگه دارید، چون هیچ گاه نمی دانیم که نتیجه از کجا به دست می آید. باید اعتماد داشته باشیم که چیزی که برای همه ی ما درست است می آید. شاید همانی که انتظارش را داریم نباشد ولی چیز درستی خواهد بود.

دلیل این امر این نیست که حرف ما شنیده نشده است بلکه آزمونی برای ما می باشد و شاید هم استحقاق آن را نداشته ایم. باید به خودمان اجازه دهیم که دنیا ما را متحیر سازد. بدین ترتیب باور نکردنی ترین هدایا را دریافت خواهیم نمود. قانون دنیا این است که وقتی بخواهیم دریافت می کنیم. دنیا باید جواب دهد. لذا باید خواست و اجازه هم داد. یکی از راه های خواستن ، استفاده از ابزارهای هواوپونوپونو می باشد. ولی باید به نتایج وابسته نباشیم. این امر از طریق اعتماد به این که چیزی که برای همه ی ما درست و کامل است خواهد آمد حاصل می گردد.

در روش هواپونوپونو ، ما جهت فرکانس ها را از غم، ناراحتی، تردید، و بیماری و… تغییر میدهیم و آن را به جهتی پیش می بریم که بهترین فرکانس ها را برای ما ایجاد کند.

مثلا زمانی که احساس غم و ناراحتی میکنید میتوانید به آرامی چند نفس عمیق بکشید و با خودتان بگویید این غم نیست که مرا افسرده و ناراحت میکند، بلکه این یک برنامه هست که با ورودش به ذهن من و مشترک بودن با یک خاطره مرا آزار میدهد، من مسئولیت این احساس و خاطره را میپذیرم و به تمامی ،خودم را پاکسازی میکنم با گفتن:

متاسفم ، مرا ببخش ، متشکرم ، دوستت دارم.

یکی از موثرترین روش ها در تغییر فرکانس های ذهن، از طریق هواپونوپونو یا پاکسازی امکان پذیر است.

آیا خداوند به هواپونوپونو ی ما نیاز دارد؟

هواییایی های باستان معتقد بودند که تمام مشکلات با افکار آغاز می شوند. اما خودِ داشتن فکر به تنهایی مشکل زا نیست. پس مشکل از کجاست؟ مشکل این است که تمام افکار ما لبریز از خاطرات دردناک گذشته اند، خاطراتی از افراد، مکان ها یا اشیاء.

عقل به تنهایی نمی تواند این مشکلات را برطرف کند چون کار او صرفاً مدیریت کردن است. مدیریت مسائل هرگز به معنی حل و فصل آن ها نیست. بلکه باید مسائل را رها کرد.

وقتی هواپونوپونو انجام می دهید روح الهی افکار دردناک را از شما میگیرد، آن ها را خنثی کرده و پاکیزه و خالص می گرداند. این شما نیستید که شخص، مکان یا چیزی را پاک می کنید؛ بلکه شما فقط برنامه های مرتبط با آن شخص؛ مکان یا شیء را خنثی و بدون بار می کنید. بنابراین اولین قدم در هواپونوپونو ، پاکسازی انرژی های تان است.

از آن به بعد اتفاق خارق العاده ای در راه است و آن اینکه انرژی ها نه تنها خنثی می شوند، بلکه آزاد و رها می گردند. حالا دیگر شمایید و یک لوح سفید که بودایی ها آن را خلاء می نامند و اما گام نهایی این است که اجازه دهید روح الهی وارد خلاء شود و آن را با نور سرشارش لبریز کند.

برای اجرای هواپونوپونو نیاز نیست بدانید که مشکل دقیقا چیست و از کجاست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دقت کنید تا ببینید در زندگی روزمره تان در حال دست و پنجه نرم کردن با چه مشکل جسمی، ذهنی، عاطفی و از این قبیل هستید. وقتی به این مسأله پی بردید تنها مسئولیت تان پاکسازی و گفتن «متأسفم، لطفا مرا ببخش ، دوستتدارم ، سپاسگزارم » است.

به طور مثال: وقتی با شخصی مشکلی دارید فقط از خودتان سوال کنید؛ چه چیزی در من وجود است که باعث می شود او آزارم دهد؟

خیلی ساده! با گفتن من بابت اتفاقی که دارد می افتد متأسفم، لطفا مرا ببخش.

شما از جانب خود مسئولیت این اتفاق را می پذیرید و به روح الهی جملات بالا را می گویید.

دکتر هولن در مورد ماهیت مشترک خاطرات این چنین می گوید:

« وقتی در وجود دیگری چیزی را می بینید که از آن خوش تان نمی آید، خودتان نیز آن چیز را دارا هستید. مسئولیت شما تمیز کردن و پاک کردن آن است. همچنان که شما پاک می کنید، آن خاطره وجود آن شخص را هم ترک می کند و سرانجام کل جهان هستی را ترک خواهد گفت». به این علت که همه ما با هم و با کائنات مرتبط هستیم و پاک شدن از درون ما، یعنی پاک شدن از کل جهان هستی.

 

«آن چه هر فردی در هر لحظه دارد، چه خاطره و چه الهام، تأثیر فوری و بی برو برگردی روی همه چیز می گذارد. از تأثیر بر روی انسان ها گرفته تا سنگ ها، فلزات، نباتات و حیوانات. وقتی خاطره ای توسط روح الهی در ذهن ناخودآگاه تان صفر می شود، در ناخودآگاه تمامی اذهان نیز به صفر تبدیل می شود، در تک تک آن ها»

 

پس آن چه در روح تو لحظه به لحظه در حال وقوع است در تمامی جان ها جریان دارد. دانستن آن خارق العاده است، و حیرت انگیز،  اینکه بدانید که می توانید از خالق الهی تقاضا کنید تا خاطرات موجود در ذهن ناخودآگاه تو را صفر کند و آن ها را در جان تو و در تمامی جان ها با افکار، گفتار، کردار و اعمال الهی جایگزین کند.

سوالی که شاید ذهن خیلی از دوستان را به خود مشغول کرده و مدام از ما پرسیده می شود این است: آیا خداوند یا روح الهی که ما را دوست دارد به درخواست بخشش من، نیازی دارد؟
در جواب باید گفت که « شما آن جمله ها را نمی گویید تا روح الهی شما را ببخشد، بلکه آن ها را به زبان می آورید تا وجود خود را پاک کنید. درست است که آن ها را خطاب به روح الهی می گویید اما خودتان هستید که پاک می شوید».

در پاکسازی هواپونوپونو خطاب ما به چه کسی است؟

هرگز نباید برای فرد دیگری عبارات را ادا نمایید! شما باید بخشی از خود را که ، ( کسی در بیرون را مشکل می داند) ، پاکسازی نمایید.

هرگز موضوع در مورد فرد یا چیز دیگری نیست!
خارج شما تنها نشانه ای است از اینکه شما باید چیزی را در درون خود تغییر دهید!

تکرار می کنم، شما نباید خارج را تغییر دهید!

شما باید درون خود را تغییر دهید! برای اینکار باید از عبارات پاکسازی استفاده نمایید.

در هواپونوپونو ی جدید شما پاکسازی می کنید تا صدای الوهیت (شهودهای قلبی) را بشنوید که چه چیزی می خواهد، نه این که صدای نفس خودتان را بشنوید!

براي حل يك مشکل چه مدت باید هواپونوپونو کنید؟

نكته مهم اين است كه ما بايد جدا از داستان هاي زندگيمان و بدون توجه به نتيجه مورد نظر ، پاكسازي كنيم، در تمام مدت بايد در گفتگوی عاشقانه با الوهيت باشيم، هر چه بيشتر در اين مسير ثابت قدم بوده و فقط  به گفتن مانتراهای چهارگانه ( متاسفم، لطفاً من را ببخش، متشكرم، دوستت دارم ) بپردازيم، آرامش وصف ناپذيري را تجربه كرده و شاهد معجزات وراي تصور خواهيم بود.

هواپونوپونو و توکل بخداوند در همه امور

این روش که در واقع ترکیبی از بودن در لحظه و پذیرش و هواپونوپونو است ، بدین صورت عمل می کند:

۱- ما در همه امور بر خداوند توکل می کنیم، همان خدایی که تک تک اجزای ما و کل جهان را شامل می شود و آگاهی بی نهایتی است و بخشی از آن آگاهی از طریق ذهن ما به ما می رسد.

۲-از این به بعد وظیفه ما این است : همواره و تا جای ممکن حواسمان به این جمله باشد” خدا پشتیبان و حامی من است و برای من خیر می خواهد و با من است و جلوتر از من حرکت می کند و کارها را هموار می کند” . هرگاه این جمله یادمان بود، ما در لحظه حالیم ،هرگاه یادمان نبود، درگیر افکار و خاطرات هستیم.

۳-همواره هر اتفاق و رویدادی و وضعیتی در زندگی ما رخ داد از کوچک تا بزرگ ، باید بگوییم این به نفع من است، یعنی هر اتفاقی افتاد به نفع من است. چرا؟ چون خدا در کتار من حرکت می کند و بنابراین خیری در آن است و صبر می کنیم تا انتهایش را ببینم.(این یعنی پذیرش و بالاتر از آن).

۴- اگر گاهی احساسات بد داشتیم می توانیم با ذکرهای هواپونوپونو آنها را پاک کنیم ولی گفتن دائمی ذکرها اجباری نیست. یا می توانیم سریعا به یاد بیاوریم که خدا با من است، یاد خدا دلها را آرام می کند.

۵- تا هنگامی که در لحظه حالیم، باید بدانیم که در هر لحظه ممکن است شهود و الهام به ذهن ما وارد شود برای کمک به حل مساله. لذا گوش به زنگ باشیم، در هرکاری به خود بگویید من انسانی شهودیم.

پس این چنین می شود گفت: خدا با من است، هر اتفاقی بیفتد همیشه به نفع من است، من انسانی شهودیم.

هواپونوپونو

چگونه با هواپونوپونو صدای شهود را بشنویم؟

لیوان آبی را تصور کنید که برای مدتی بر جایی قرار داشته است. وقتی که آن را تکان دهید، خاک ته نشین شده در آن حرکت میکند و برخی از آنها به سطح آب می آید.

شما برای گرفتن تمامی کثیفی ها باید به پاکسازی ادامه دهید. برنامه ریزی های ذهن ما، در مکانهای ژرف و تاریکی قرار گرفته است، بنابراین پیش از دیدن روشنایی، با تاریکی روبرو میشوید و برای رسیدن به آب تمیز باید ابتدا گرد و خاک را خارج کنید.

پاکسازی و به معنای واقعی کلمه پاکیزگیِ داده ، واژه ای است که به این برنامه ریزی ناخودآگاه اطلاق میشود؛ پاکسازی تمام مواردی  که شما را از شنیدن صدای الوهیت محروم میکند.

بنر-مقاله-کتاب-چله-شکرگزاری بهرام بهاری

هواپونوپونو و یکی شدن با الوهیت

از دیدگاه دکتر جو ویتالی هواپونوپونو به شما کمک میکند تا با الوهیت یکی شوید. مراحل این سفر معنوی به شرح زیر است:

1- قربانی بودن: تقریباً همه ی ما از لحظه تولد احساس ناتوانی می کنیم. اکثر ما در ادامه ی راه مان در سفر زندگی در این حالت باقی می مانیم. فکر میکنیم تمام دنیا می خواهند به ما آسیب برسانند؛ در هر لباس و جایگاهی حس نمی کنیم که ما هم این وسط نقشی داریم. ما صرفاً معلول تمام کائنات هستیم و آنها علت وجود. ما شِکوه میکنیم، اعتراض می کنیم، و می خواهیم با دیگران بجنگیم.

2- در دست گرفتن اختیار: در مرحله ای از زندگی با قوانینی مثل قانون جذب و یا فیلم راز مواجه می شوید و به قوای خود پی می برید. با نیروی قصد کردن آشنا می شوید، با قدرت تجسمِ آنچه می خواهید و رسیدن به اهداف، معجزاتی در زندگی تان رخ می دهد، به نتایج جالبی می رسید و به نظر می آید زندگی بر وفق مراد است.

3- تسلیم: مرحله ی سوم، مرحله ی هواپونوپونو است. شما اینجا دیگر سعی نمی کنید دنیا را اداره کنید. شما تلاش می کنید که قصدهای خودتان را رها کنید و به الهام ها اجازه ی ورود دهید. شما به فرآیندی که در حال انجام است اعتماد دارید. می آموزید که با جریان الهی هماهنگ بشوید و به او اعتماد می کنید.

4- بیداری: در این مرحله آخر، نفسِ شما با ذهن الهی یکی می شود. تقریبا هیچکس به اینجا نمی رسد، اما افرادی وجود دارند که تا این مرحله رسیده باشند. از بیرون، شما نمی توانید بگویید چه کسی به روشن بینی رسیده یا نرسیده. راهی برای اینکه شما این را تشخیص بدهید وجود ندارد و رسیدن به آن با لطف الهی امکان پذیر است. شما نمی توانید کاری بکنید که به بیداری یا روشن بینی برسید. تنها کاری که می توانید انجام بدهید این است که پاکسازی کنید و پاکسازی کنید و آماده باشید.

 

باز دوباره، در اینجا هم قانون جذب لازم است همانطور که مدرسه رفتن برای کسی که به دانشگاه رسیده، لازم بوده است. این هم بخشی از تکامل شما است. این بخشی از نردبان بیداری یا همانطور که دکتر دیوید هاوکینز می گفت، نقشه ی بیداری بشریت است. آنها تضادی با هم ندارند. صرفا بر سطوح مختلفی از معنویت قرار گرفتند.

قانون جذب همانند قانون جاذبه است؛ وجود دارد. شما می توانید آن را نادیده بگیرید یا نگیرید، اما آن عمل می کند. قانون جذب اساس کلی درک زندگی نیست. ابزار بهتر برای این کار الهام است. رویکرد عاقلانه این است که به الهام اجازه ی کار کردن بدهید.

پس در همه حال پاکسازی کنید و پاکسازی کنید و پاکسازی کنید.

 

لطفا پس از مطالعه ، نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید. با تشکر مدیریت سایت

لطفا با لایک این مطلب ما را دلگرم و حمایت کنید.

منبع: ریلکس سام وان

Rate this post
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bahrambahari.com/?p=1956
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
بهرام بهاری
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد هواپونوپونو و فرمول جادویی پاکسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.