0
0

آرشیو نوشته های زیر با استفاده از المان های اختصاصی قالب مگاوردپرس در صفحه ساز المنتور طراحی و ایجاد شده است و امکان کنترل ظاهر و محتوای آنها همانند: کنترل تعداد نمایش نوشته ، مرتب سازی نوشته ها بر اساس عنوان ، تاریخ انتشار یا به روزرسانی ، بازدید و… به صورت سعودی و نزولی و فیلتر آنها بر اساس دسته بندی ، کنترل رنگ متن ها ، پس از زمینه باکس ها و دکمه ها ، فونت ، گردی گوشه ها و سایه های باکس ها ، فضای بین ردیف ها و ستون ها ، پدینگ و… برای هر بخش به صورت جداگانه با استفاده از این صفحه ساز و به صورت زنده فراهم می باشد.

همچنین شما می توانید با استفاده از این کنترل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد ، سفارشی سازی بیشتری را بر روی باکس ها اعمال و آنها بر اساس سلیقه سفارشی سازی نمایید و باکس های زیر تنها یک نمونه از طراحی هر المان می باشند.

حالت کلاسیک - شبکه ای

حالت کلاسیک - کاروسل

حالت لیست - شبکه ای

 

شفقت به خود چیست ؟

آنچه در این مقاله مطالعه می کنید: شفقت نفس چیست ؟ چرا باید شفقت نفس داشته باشیم ؟ چگونه می توان شفقت نفس را در خود تقویت کنیم؟
دسته‌بندی نشده 583 بازدید بهرام بهاری 1403/03/01 0
 

چله شکرگزاری چیست؟

چله شکرگزاری چیست ؟ _ شکرگراری یک فعل معنوی است که در اکثر ادیان و فرهنگ‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، به خصوص در آموزه های اسلامی. این مفهوم به معنای...
چله شکرگزاری 740 بازدید بهرام بهاری 1403/01/17 0
 

تخفیف ویژه کتاب چله شکرگزاری

کتاب چله شکرگزاری نویسنده: بهرام بهاری   تعداد صفحات: 208   سایز کتاب: رقعی   به همراه یک هدیه 🎁 ویژه (3 ساعت آموزش تصویری مفید) کتاب چله شکرگزاری، موثرترین...
کتاب چله شکرگزاری 692 بازدید بهرام بهاری 1403/01/13 0

حالت لیست - کاروسل

حالت مدرن - شبکه ای

حالت مدرن - کاروسل